Artessia Dom Aukcyjny
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
665 705 563
poniedziałek - piątek: 12.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Na słonecznej plaży, lata 50-te XX w.
tusz/ papier, 20,5 x 29,5 cm;
pochodzenie: ze spuścizny po artystce

3 000 zł

12-12-2025
SYPNIEWSKI Feliks (1830 Warszawa -1902 Warszawa)
olej/ płótno, 83x65,5 cm, sygn. l.d.: F.Sypniewski / 1855;
stan zachowania: dobry, po konserwacji

28 000 zł

12-12-2025
SZOPIŃSKI Jan (1893 - 1971)
Widok z Kazimierza nad Wisłą, lata 30-te XX w.
olej/ tektura, 35,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.: Szopiński;
Widok przedwojennej zabudowy Kazimierza z zapleczem ul. Lubelskiej i XVII-wieczną kamienicą Wysoką.

3 500 zł

12-12-2025
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków, 1988
olej/ płyta, 29x24,5 cm; sygn. l.d.: D.G.1262/88; na odwrociu autorska nalepka z tytułem pracy: Obraz 1262/ Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków /

53 000 zł

12-12-2025
PUŁASKI Kazimierz (1861 – 1947)
Żniwa , 1895
olej/ płótno, 52 x 78 cm; sygn. l.d.: Kazimierz Pułaski / Warszawa 95
Więcej informacji: www.artessia.pl
tel. 665 70 55 63, mail: [email protected]
19-03-2021
POPIEL Tadeusz (1863 Szczucin - 1913 Kraków)
Pod Twoją obronę, XIX/XX w.
według tradycji rodzinnej przypisywany autorowi;
olej/ deska, 50,5 x 30 cm

Więcej informacji: tel. 665 70 55 63, mail: [email protected]
Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.
Obiekt został sprzedany
18-12-2020
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Starość i młodość
pastel, akwarela/ papier, 68x48 cm, sygn. p.d.: TAxentowicz

47 000 zł

12-12-2025
WIERUSZ Teresa (1931 - 2017)
Martwa natura z owocami, lata 50-te XX w.
gwasz, tusz/ papier, 14 x 21 cm;
ze spuścizny po artystce

19-03-2021
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Akt młodej dziewczyny
ołówek/ papier, 30 x 20,5 cm
sygn. p.d.: WW, na odwrociu pieczęć: WW, numer: 002556

Obiekt został sprzedany
19-03-2021
SZERNER Władysław (1836-1915)
Hucułki jadące na wesele , 1907
gwasz/karton, 42x56 cm; sygn. p.d. Władysław Szerner / Monachium; na oprawie naklejka TZSP; stan zach.: niewielki odprysk farby p.g.

13 000 zł

06-01-2023
liczba obiektów: 10
email: [email protected]