tusz/ papier, 20,5 x 29,5 cm;
pochodzenie: ze spuścizny po artystce
3 000 zł
12-12-2025
SYPNIEWSKI Feliks (1830 Warszawa -1902 Warszawa)
olej/ płótno, 83x65,5 cm, sygn. l.d.: F.Sypniewski / 1855;
stan zachowania: dobry, po konserwacji
28 000 zł
12-12-2025
SZOPIŃSKI Jan (1893 - 1971)
Widok z Kazimierza nad Wisłą, lata 30-te XX w.
olej/ tektura, 35,5 x 49,5 cm, sygn. p.d.: Szopiński;
Widok przedwojennej zabudowy Kazimierza z zapleczem ul. Lubelskiej i XVII-wieczną kamienicą Wysoką.
3 500 zł
12-12-2025
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków, 1988
olej/ płyta, 29x24,5 cm; sygn. l.d.: D.G.1262/88; na odwrociu autorska nalepka z tytułem pracy: Obraz 1262/ Nocne ćwiczenia z użyciem sił i środków /
53 000 zł
12-12-2025
PUŁASKI Kazimierz (1861 – 1947)
Żniwa
, 1895
olej/ płótno, 52 x 78 cm; sygn. l.d.: Kazimierz Pułaski / Warszawa 95
Więcej informacji: www.artessia.pl
tel. 665 70 55 63, mail: [email protected]
19-03-2021
POPIEL Tadeusz (1863 Szczucin - 1913 Kraków)
Pod Twoją obronę, XIX/XX w.
według tradycji rodzinnej przypisywany autorowi;
olej/ deska, 50,5 x 30 cm
Więcej informacji: tel. 665 70 55 63, mail: [email protected]
Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.
Obiekt został sprzedany
18-12-2020
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Starość i młodość
pastel, akwarela/ papier, 68x48 cm, sygn. p.d.: TAxentowicz
47 000 zł
12-12-2025
WIERUSZ Teresa (1931 - 2017)
Martwa natura z owocami, lata 50-te XX w.
gwasz, tusz/ papier, 14 x 21 cm;
ze spuścizny po artystce
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: [email protected]