olej/płótno, 43 x 30 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13. VII. 2015. | 430.`
Dyplom (2001) na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Po ukończeniu studiów spędziła rok w Apulii (region płd. Włoch charakteryzujący się zatrudnianiem dużej ilości imigrantów z Europy Wschodniej i Afryki), doświadczając tym samym powszechnej migracji młodych wykształconych Polaków, ale też poznając bezpośrednio rzeczywistość inną - ludzi poszukujących lepszego jutra, często w dramatycznych okolicznościach (np. konfliktów zbrojnych). W tym czasie powstał jedynie jeden niewielki mural, kilka szkiców i trochę zdjęć dokumentujących codzienność. Słońce południa Włoch, w połączeniu ze wspomnieniem takich perełek jak Rzym czy Florencja, zaowocowały szczególnym uwrażliwieniem Jastrzębskiej na kolor. Specyfika miejsca również nie pozostała bez znaczenia. Tak więc po powrocie do kraju bardzo szybko w jej pracach wykreował się charakterystyczny, rozpoznawalny geometryczny styl - stanowiący główny, choć nie jedyny sposób wypowiedzi artystycznej. W latach 2004-2014 współpracowała z jedną z warszawskich galerii komercyjnych. Obecnie artystka niezależna. Wystawy indywidualne i zbiorowe, m.in: "Geometria oka" (2006) Warszawa, "O obrotach barw" (2008) Warszawa, "Geometrie der Farben" (2009) Hannover, "Hasior - Reinkarnacje" (2012) Zakopane, "Dom Kobro" (2012) Łódź, "Wschodni Salon Sztuki" (2014) Lublin, "Japońskie Inspiracje. Wystawa polskiej sztuki współczesnej" (2015) Warszawa /Towarzystwo Przyjaciół Japonii przy Ambasadzie Japonii, "Bez recepty " (2015) Wrocław /Galeria Socato. Prace w kolekcjach polskich i zagranicznych.
JASTRZĘBSKA Małgorzata
Dyplom (2001) na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.
Zajmuje się głównie malarstwem geometrycznym, gdzie dominującą rolę odgrywa koncepcja, konstrukcja i kolor. Tradycyjny obraz bywa punktem wyjścia dla dalszych doświadczeń fotograficzno-cyfrowych. Istotą tych działań jest proces kreacji idei bliskiej projektowaniu, pozostający jednak w sferze przedmiotów "nieużytkowych".
Informacje dla kupujących:
Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: [email protected]
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji.
Organizator aukcji do kwoty wylicytowanej dolicza opłatę aukcyjną. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) – w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych – w wysokości 15%.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium. Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: [email protected]